The Bella Vista, Thajsko

Royal Bella Vista Country Club se nachází v kopcích nad Chiang Mai. Je to ideální místo k odpočinku pro ty, kteří hledají klid, krásu přírody a útulné ubytování. Středisko je postaveno ve stylu evropské vesnice s dlážděnými cestami, venkovskými chatami, kvetoucími zahradami a potůčky. Luxusní chatové domky se skládají ze dvou ložnic, obývacího pokoje, jídelny, kuchyně a terasy, což vám umožňuje vlastní stravování.

V resortu:

Z terasy místní restaurace si můžete vychutnat při ranní snídani nebo u koktejlu, překrásný výhled na celé údolí. V restauraci Maew Ra Rueng, která je venkovského stylu, podávají úžasnou Thaiskou a mezinárodní kuchyni. Když večer klesne teplota, můžete usednout v obývacím pokoji se sklenkou nebo knížou ke krbu.

Ostatní:

Ve středisku naleznete bazén a tenisový kurt. Pro více zážitků doporučujeme projížďku se zkušeným průvodcem na slonech po džungli. Středisko zajišťuje dopravu autobusem do města Chiang Mai, kam se dostanete za 40 minut. Je nutné rezervovat autobus s předstihem přímo ve středisku. Cena záleží na počtu cestujících a času cestování. K prozkoumání okolí doporučujeme půjčení automobilu.

Letiště:

Chiang Mai 30km

Kontaktní údaje:

135 Moo 5
Hangdong-Samoong Road, Baanpong,
Hangdong District
Chiang Mai
Thajsko
www.royalresorts.com

Galerie: