Lyžování

The Alba Sporting Hotel Green Rovere , Itálie

Středisko Alba Sporting Hotel Green Rovere se nachází v oblasti Abruzzo ve střední Itálii, v překrásné lyžařské oblasti s možností využití několika sjezdovek v blízkosti hotelu.
» VIAC INFO

 

Holiday Club Pyha, 3554 , Finsko

Holiday Club Pyha se nachází v severním Finsku, východo-západně od Sodankyla. Středisko je situováno u lesíka. Zhruba 4km od střediska se nachází lyžařské školy, vleky, restaurace a obchody. Doporučujeme půjčení automobilu k prozkoumání zdejšího okolí.
» VIAC INFO

 

Club le Bristol, 2528, Francie

Středisko se nachází v jižní Francii, Alpes – Maritimes, v nadmořské výšce 2000m na hranicích národního parku Parc Mercantour. Club le Bristol je velmi pěkně a vkusně zařízen a nachází se blízko hor. Z každého balkonu je překrásný výhled. Blízko střediska je 120km sjezdovek, kde si můžete v zimě dostatečně zaližovat. Během léta zde můžete využít mnoho turictických tras, ale také golf, tenis, koupání, jízdu na koni, rybaření, fitness klub, lukostřelbu a jízdu na kole.
» VIAC INFO

 

Les Fermes De Samoens, 8549, Francie

Samoens je součástí pohoří Grand Massif, jedna z největších lyžařských oblastí v Evropě, která se skládá z oblastí Flaine, Morillon, Les Carroz, Sixt a Samoens. Nabízí rozsáhlé možnosti pro lyžování a snowboarding, s velmi dobrými sněhovými podmínkami, které jsou jedny z nejlepších v Alpách. V roce 2003 byl zprovozněn ski bus, který vás dopraví ze Samoens do lyžařského centra za pouhých 8 minut, kde si vychutnáte více než 260km sjezdových tratí plus 80 vleků.
» VIAC INFO

 

Centro Solaria, 3201, Itálie

Centro Solaria leží v populárním lyžařském centru Marilleva. Vleky se nacházejí přímo u komplexu a veškeré sportovní vyžití, restaurace a zábavná zařízení naleznete v přilehlých budovách tohoto komplexu. K dispozici je zde i dětský mini-club. Na své si opravdu přijdou milovníci lyžování – je zde 150km tratí na sjezdové lyžování a 8km upravených tratí na běžky.
» VIAC INFO