Exotika

RVC at Hotel Rama Candidasa 6920, Indonésie

Lokalita Candidasa se nachází v klidné oblasti na východním pobřeží Bali, obklopena nádhernou přírodou a na jedné z nejkrásnějších pláží. Ze sportovních aktivit si můžete vybrat horskou turistiku, nejrůznější vodní sporty nebo si zaplavat v krásném modrém oceánu či relaxovat u bazénu. Zde si jistě odpočinete a vychutnáte si klid tohoto tajuplného ráje.
» VIAC INFO

 

Royal Bali Beach Club at Jimbaran Bay 5254, Indonésie

Royal Bali Beach Club se nachází pouze 15 min od letiště Denpasar a centra turistických atrakcí na Bali. Pláže Nusa Dua a nákupní centra v městě Kuta se nacházejí pouze 15 min jízdy taxi. Ostrov nabízí mnoho výletů, které vám umožní poznat asijský způsob života.
» VIAC INFO

 

Hacienda Resorts , Dominikánská republika

Hacienda Resorts - ráj v Karibiku obklopený tropickými palmami a křišťálově modrým mořem, který splní všechny vaše představy o vysněné dovolené. Komplex Hacienda Resorts se nachází na severní straně ostrova, u klidného zálivu a překrásné pláže Cofresi v Puerto Plata, 10 minut od centra města.
» VIAC INFO

 

Sigma Resort Club, 1300, Thajsko

Poznejte Thajsko, "Zemi úsměvů," v resortě Sigma Resort Club nacházejícím se přímo na překrásné pláži. Oblast Pattaya patří díky krásným plážím a zálivem Siam mezi jednu z nejoblíbenějších oblastí. Sigma Resort se nachází v klidnější části populární pláže jménem Jomtien Beach. Díky celoročnímu teplému počasí nabízí tato oblast rovněž mnoho vodních sportů. Bangkok je vzdálený pouze 2 hodiny cesty díky nové rychlostní silnici.
» VIAC INFO

 

The Bella Vista, Thajsko

Royal Bella Vista Country Club se nachází v kopcích nad Chiang Mai. Je to ideální místo k odpočinku pro ty, kteří hledají klid, krásu přírody a útulné ubytování. Středisko je postaveno ve stylu evropské vesnice s dlážděnými cestami, venkovskými chatami, kvetoucími zahradami a potůčky. Luxusní chatové domky se skládají ze dvou ložnic, obývacího pokoje, jídelny, kuchyně a terasy, což vám umožňuje vlastní stravování.
» VIAC INFO